realizace nové fasady soukromé vily
Sushi bar
návrh podkrovní ložnice
čekárna praktické lékařky
kancelář
interiér kanceláře
barva roku 2017

INTERIÉRY DESIGN - návrhy a realizace

Cílem designového studia v Liberci je vytvoření interiéru se specifickou atmosférou v souladu s představami a nároky klienta. Interiér na přání navrhneme, na místě barevně sladíme a kompletně vybavíme nábytkem vyrobeným na míru dle Vašich potřeb.

V rámci vybavení interiérů máme k dispozici veškerý sortiment pro stínění a dekoraci oken. Jednotlivé katalogy dodavatelů přímo v našem studiu. Ukázky z katalogů - záclony, stínící systémy. 

 

Tradice 20ti let kvalitních služeb

NÁPLŇ  INTERIÉROVÉHO DESIGNÉRA

Vytvořit příjemný a vkusný interiér domova a sladit v dokonalý celek - je náplň a práce designéra. Interiérový designér vytváří vnitřní strukturu interiéru (vč.technických věcí), jeho vybavení až po bytové doplňky. Tím dodá interiéru osobytou a jedinečnou atmosféru s respektováním životního stylu klienta.

  • Designový návrh - obnáší celkové řešení a zcela nový ucelený projekt daného interiéru.
  • Redesign interiéru - návrh respektuje stávající zařízení a osobitost interiéru a k proměně dochází drobnými úpravami, částečnou obměnou zařízení nebo barevným sladěním.

Co je HOME STAGING ?

Home staging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Je to soubor znalostí a pravidel, které dokáží dát domu nebo bytu osobitou atmosféru, která zaujme potencionální kupce. Jde o sladění barevných kombinací, účelné rozmístění nábytku, doplňků a osvětlení. Tato činnost úzce souvisí s činností interiérového designéra. Naše studio tuto službu nabízí nejenom soukromím osobám – majitelům nemovitosti, ale i realitním kancelářím, makléřům a developerům.

Barvy roku 2017 

  • Jednou za dvanáct měsíců vyhlašuje americká společnost Pantone, odstín symbolizující další rok. Odstín roku 2017 je barva Greenery - svěží světle zelená - barva čerstvě posekané trávy. Osvěžující a revitalizující odstín, symbolizuje nové začátky - první jarní den.

Firma Pantone vybrala svěží zelenou barvu - jejím prostřednictvím chce dodat lidem optimismus a naději. V numerologii je pro rok 2017 - součet 1 - rok nových začátků. Tento odstín nás vrací zpět k přírodě a vypadá skvěle s jemnými, přírodními barvami - krémovou, béžovou, hnědou, ladí s modrou, tyrkysovou a osvěží i pastelové odstíny. S černou působí dramaticky a slavnostně. Se zlatými doplňky bude vypadat vznešeně. Hodí se i k duluxovém trendu Denim Drift. 

  • Společnost Akzo Nobel, výrobce barev Dulux, vyhlásila barvou roku 2017 modrý odstín s názvem Denim Drift - šedo - modrá. Univerzální pro světlejší odstíny, kdy vytváří lehký, vzdušný efekt, tak pro tmavé odstíny, kdy působí velmi dramaticky.

 

Kde nás najdete?

            Interierydesign.cz

              649-220-727